Slevy a benefity

BENEFITY PRO ČLENY:  "MOTIVAČNÍ BODOVÝ SYSTÉM"

- od 1.9. 2014 byl zaveden "motivační bodový systém" pro naše členy

- každý člen má bodové konto

- hodnota jednoho bodu je 50 Kč

- body mohou získat členové výboru (pravidelná účast na výborových schůzích aj.)

- body mohou získat členové výboru za splnění úkolů definovaných na předešlé VH

- body mohou získat hlavní vedoucí oddílů (pokud do 31.10. odevzdají kompletní dokumentaci o svých členech + členské příspěvky)

- body mohou získat jednotlivci za účast na sokolských brigádách a za pomoc při organizaci sokolských akcí

- body mohou získat vedoucí oddílů za zrušení svých tréninků ze strany Sokola.

!!! Získané body lze uplatnit jako slevu při pronájmu prostor... !!!

BENEFITY PRO ČLENY: "INSTRUKTORSKÁ DVOUHODINOVKA"

- vedoucí jednotlivých oddílů, kteří jsou zároveň členy výboru - mohou 1x do týdne (max. 120 min.) využít prostory k vlastnímu - osobnímu- tréninku. Tato rezervace je odsouhlasena s koordinátorem nájmů, nesmí omezovat ostatní pravidelná cvičení a vždy ustupuje veškerým nájmům a akcím Sokola bez nároku na náhradu a připsání bodů.

50% SLEVA  NA PRONÁJEM MALÉHO SÁLU PRO  ODDÍL JUDO

- oddíl judo je majitelem tatami a většiny sportovního vybavení v malém sálu

SLEVY:

- při dlouhodobém využívání prostor (ne jednorázový nájem - např. pronájem tělocvičny na cvičení) sleva 25%

- sleva pro členy (pokud nebude využito bodového systému) 25%

- při pronájmu prostor na akci, která vyžaduje přípravu a úklid po akci účtujeme pouze dobu kdy samotná akce probíhá